PUIDUST AIAMÖÖBEL | Aiadiivanid ja tugitoolid, saare puidust aialauad
luigekiik Gardynel

Gardyneli luigekiik

Gardyneli luigekiik on saare puidust käsitööna valmistatud lastekiik

Käsitööna täispuidust ühe laua abil valmistatud toode on kruvideta, mille viimistlemisel kasutatakse üksnes veebaasil viimistlusvahendeid. Gardyneli luigekiik ei ole liimpuidust, vineerist ega ebamäärane kujutis, millel väga palju luigega ühist ei ole, vaid proportsioonidelt võimalikult tõetruu lind - sealhulgas luige pea, millega laps õpib lindu juba varakult teistest eristuma. Gardyneli luige disain on laste poolt hästi positiivselt vastu võetud.
Kerge näpuvajutus käivitab luige kiikumise pooleks minutiks (ilma lapseta), mistõttu sobib kasutada ka kõige väiksemale, alates esimesest eluaastast. Kiikumiseks ei pea laps rahmeldama, piisab vähesest kõigutamisest.
Iga lastekiige tarbeks hoolikalt valitud ainukordne vöödiline puusüümuster loob ümbritsevale väärikust, sobib nii aia terrassile, aga ka siseruumides kiikumiseks. Gardyneli luigekiik on eksklusiivne ja ajatu, mis kestab põlvest põlve. 

Lisainfo toote kohta:
LUIGEKIIK

Mõõtmed: pikkus 66, külje kõrgus 26 ja laius 34 cm, sobib vanuses al 1-4 aastat.

Värvivalikus on käsitsi maalitud valge (laululuik), mille puhul puidu mustrit on eriti hoolikalt valitud ja seda vastavalt eksponeeritud. Maalitud! Ilmastikukindel.


Hind:  250


  LAOS OLEMAS 

Gardyneli eriefektiga teemapink Piano

Gardyneli eriefektiga teemapink Piano

Täispuidust eriefektiga valget värvitooni laudade ja musta värvitooni metallist jalgadega teemapink sobib maja ette, terrassile, aia- ja pargikujundusega ning loob meeleolu
Teemapingi istumislippide tarbeks on puitu hoolikalt valitud. Metallist jalgade viimistlemiseks kasutatud must värvitoon imiteerib vähesel määral musta graniitkivi.


Lisainfo toote kohta:
PIANO
Kaheinimese pink. Pikkus 100 cm, kõrgus 45 cm. 
Puidu viimistlemisel kasutatud AkzoNobeli (Rootsi) veepõhine ja isepuhastuv viimistlusvärv välistöödeks. Värske ilme aastateks. Täiuslik kaitse põhjamaises kliimas. Ei vaja hooldust. Värvi vastupidavus kuni 16 a. 
Kahekordselt tõhus AkzoNobeli metallikaitsevärv kindlustab pikaajalise roostekaitse ja metallpinna vetthülgavuse kalmistupingi metallist jalgadele. Metallivärvi vastupidavus kuni 10 a. 

  LAOS OLEMAS 

aiatugitool VON SCHILLING
Aiatugitool VON SCHILLING on eksklusiivne ja ajatu.

Gardyneli aiatugitool VON SCHILLING

Looduslik saarepuu* mõjub elegantselt ja pilkupüüdvalt. Iga tooli tarbeks hoolikalt valitud ainukordne vöödiline puusüümuster loob väärikuse ja sobib nii mõisa aeda, aga ka kaasaegse interjööriga. Aiatugitool VON SCHILLING on eksklusiivne ja ajatu. 
Orina mõisas, Järva-Jaani kihelkonas sündinud Nikolai parun von Schillingi järgi nimetatud aiatugitool.


Lisainfo toote kohta:
VON SCHILLING 38

Laius 63 cm, sügavus 63 cm, kõrgus 77 cm ja istme kõrgus 38 cm.

Erinevad viimistlused. Ilmastikukindel.

* Vabas looduses kasvanud saarele on iseloomulik väga lai puusüümuster ja erakordselt kaunis lülipuit, mida erinevalt kasvandustest pärit saarepuidu mööbli puhul ei esine.

aiadiivan OZEKI
OZEKI mudeli kesksel kohal on elu ja looduse väljendusrikkus, teisalt tugevus, mis peab välja kandma ozeki suurust.

Gardyneli aiadiivan OZEKI

OZEKI mudeli puhul lähtusime Jaapani aia filosoofiast, kus kesksel kohal on elu ja looduse väljendusrikkus, teisalt tugevus, mis peab välja kandma ozeki suurust. 
Ozekis on alati iseloomu, aga mitte nagu mõnel "superkangelasel". Aiadiivan Ozeki puidu valikul eksponeerime konarusi, õõnsusi nende esinemisel,  sest haavad ainult kaunistavad ozekit. Seetõttu aiadiivan Ozeki ostmisega te toetate puidu säästliku tarbimist. Iga sentimeeter puitu väärib elu ning hoidmist, on omamoodi esteetiline ja kordumatu.


Lisainfo toote kohta:
Aiadiivan suudab ära kanda nelja mehe raskuse.

OZEKI 38

Pikkus 188 cm, laius 68 cm, kõrgus 77 cm ja istme kõrgus 38 cm.

OZEKI 30

Pikkus 188 cm, laius 68 cm, kõrgus 69 cm ja istme kõrgus 30 cm.

Viimistlus: lahustipõhine puiduõli välistingimustesse, mis kaitseb puitpinda niiskuse ja mustuse eest, vähendab puitpinna lõhenemist. Ilmastikukindel.

Diivanile saab tellida sobiva värvitooni, milleks tuleb meile edastada tooni kood. Värvitooni sobivuses saate veenduda kasutades spetsiaalset värvikaarti ehituskaupluses.

Gardynel
aiadiivan Gardynel
Gardynel

Gardyneli kaubamärgi all toodame aiadiivaneid ja premium klassi aiatugitoole. Kõik Gadryneli 

aiatugitoolid on unikaalsed. Valmistatud käsitööna üksnes tellijale, kus kahte identset tooli ei esine.

Diivanile saab tellida sobiva värvitooni, milleks tuleb meile edastada tooni kood. Värvitooni sobivuses saate veenduda kasutades spetsiaalset värvikaarti ehituskaupluses. Telli aiamööbel majaga sama värvi või mõni sobiv värvitoon!

aiatugitool Gardynel

NB!  Aialauad on eraldi välja toodud avalehel (vt allapool).  → Vaata siit