PUIDUST AIAMÖÖBEL | Aiadiivanid ja tugitoolid, saare puidust aialauad

KÜLMAVÕETUD HIND

Mida rohkem külma tuleb, seda suurem saab olema teie allahindlus. Selleks saatke pilt oma välistemperatuurist ja teeme teile just selle võrra kalmistupingi odavamaks. Mida rohkem miinust õues on, seda parem hind. Te saate allahindlust kasvõi -43,5 %, kui asi selleni jõuab. Me ei tee teile "külma"!

Mida külmem ilm, seda suurem allahindlus.
Vali meie kodulehel välja sobivat värvi pink ja teeme teile allahindlust sedavõrd, kui palju teie termomeeter õues külma näitab.
Kampaania kehtib perioodil 14.12.2023 kuni 1.03.2024

Võida SAMSUNG Galaxy mobiiltelefon!

VÕITJA: Karin Linnamägi, tel 563**718. Kalmistupink telliti Tartu Raadi kalmistule. Palju õnne võitjale!

Telli kalmistupink nüüd ja võid võita kasti kalmuküünlaid!
Telli ilmastikukindel kalmistupink ja võida Samsung Galaxy mobiiltelefon!

Sel sügisel võid võita endale uue Samsung Galaxy A04s mobiiltelefoni ning loosis osalemiseks ei pea tegema muud, kui telli meilt Gardyneli ilmastikukindel kalmistupink. Mida rohkem ostad, seda suurem on Sinu võimalus! Telli pingid kasvõi kogu suguvõsale! Kampaania toimub perioodil 22.09.2023 kuni 1.11.2023. Loosimine toimub hingedepäeval 2.11.2023. Võitjaga võtame otse ühendust ning avaldame võitja ka meie kodulehel ja Facebooki lehel hiljemalt 2.11.2023

Telli kalmistupink ja võid võita kasti küünlaid!

VÕITJAD: Valdur Topaasia (Tallinn, Vilde tee 68); Tiia Riis (Tallinn, Mahtra 56) ja Leida Urbla (pink Meeksi kalmistule Võrumaal). Palju õnne võitjatele!

Telli kalmistupink nüüd ja võid võita kasti kalmuküünlaid!

Loosimises osalemiseks vaata ilmastikukindlaid kalmistupinke meie kodulehel, vali välja sobiv mudel ja telli nüüd! Selleks helista 5625 0812 ja lepi kõiges kokku. Kõikide kalmistupingi tellijate vahel loosime välja 3 kasti kalmuküünlaid. 3 osalejat võidab 20 küünalt. Kampaania kehtib kuni 22.06.2023. Võitjad teeme teatavaks 23. juunil. Lisame Facebooki fännilehe postituse all ja võtame võitjatega ühendust. Gardynel - loodud kestma.